You are here:

Servis

Kompletní servis

Kompletní vybavení autoservisů, pneuservisů a stanic technické kontroly

Dlouholeté zkušenosti v oboru

Díky naším dlouholetým zkušenostem v oboru Vám rádi poradíme i při výběru vhodného zařízení do Vašeho autoservisu, pneuservisu či kompletně zajistíme vybavení stanice technické kontroly. Samozřejmostí je odborná montáž zařízení a při rozsáhlejší dodávce dohlédneme na koordinaci jednotlivých dodavatelů při instalaci objednané technologie.
Montážní práce elektrikářské a firemní autop v hale linky STK

Záruční i pozáruční servis

Samozřejmostí je u nás záruční i pozáruční servis. Budujeme na dobrých vztazích s našimi zákazníky a velmi nás těší, že se k nám spokojení zákazníci vracejí. Servis námi vyráběného zařízení řešíme přímo u nás ve firmě. Po domluvě zajistíme jak opravy, tak výměny náhradních dílů, atd. Po konzultaci je možný případně i servis jiných jámových zvedáků.
Kontrola pojezdu elektro-hydraulického jámového zvedáku v montážní jámě

Revize jámových zvedáků

Provádíme revize všech jámových zvedáků naší výroby a slovenských zvedáků KZ. Lze se domluvit na dlouhodobé spolupráci, kdy náš kolega bude následně hlídat termíny pravidelných kontrol za Vás. Dále v závislosti na termínu periodické inspekce a příslušném místě Vaší provozovny lze docílit úspory financí díky sdíleným nákladům na dopravu technika.
Montáž elektro-hydraulického jámového zvedáku

kontakty

Ozvěte se nám a najdeme společný termín pro servis i revize

Zavolejte nám

+420 775 355 702
Po - Pá: 7:00 - 15:30

Napište nám

autotech@autotech-chotebor.cz

Navštivte nás

AUTOTECH-VT, s.r.o.
Sokolohradská 866
58301 Choteboř