Novinky

image Elektro-hydraulický zvedák po dně montážní jámy JZ-DJE 26.1.2018

Zvedák po dně montážní jámy není v našem výrobním sortimentu žádnou novinkou. Pneumaticko-hydraulický zvedák po dně montážní jámy je již standardem. Nově jsme však do výroby zařadili zvedák po dně jámy s pohonem elektro-hydraulickým! Proto, pokud nemáte rozvody vzduchu v dílně, může být tato novinka volbou pro Vás. Více informací o výrobku naleznete ZDE.

image Zařízení na čištění chladících soustav autobusů 25.2.2015

Zařízení CIP 150 je určeno pro vyčištění potrubního systému a chladiče autobusů proplachem čistících prostředků při teplotě 95˚C a cirkulací v uzavřeném systému. Ohřev čistícího prostředku až na 95˚C je zajištěn pomocí 2ks topných spirál. Průplachový tlak lze nastavit na max. povolený tlak v chladícím okruhu. Zařízení má plně automatický provoz.   ODKAZ NA ZAŘÍZENÍ ZDE!

image Pneumaticko-hydraulické jámové (kanálové) zvedáky po dně montážní jámy nosnost: 14t zdvih: 1 230mm 10.11.2014

Jsou to zařízení určená k částečnému zvedání automobilu a nebo částí motorových vozidel a jednotlivých agregátů ( nápravy, motor, převodovka ) při jejich opravách. Pneumaticko-hydraulické jámové zvedáky po dně montážní jámy se vyrábí s nosností 14 t s pracovním zdvihem 1230 mm a celkovým zdvihem 2000 mm. Tyto typy zvedaků vyžadují filtrační a přimazavací jednotku. Používají se především v opravnách s požadavkem na větší počet zvedaných vozů v průběhu pracovní směny.

image Video hydraulický lis na svislé čepy 7.10.2014

Pro lepší seznámení se s naším produktem bylo vytvořeno názorné video použití hydraulického lisu na svislé čepy v provozu.

image Spuštěn nový web 12.7.2013

Vážení zákazníci, Připravili jsme pro Vás novou podobu našich stránek. Věříme, že s jejich designem budete spokojeni. Při redesignu jsme dbali na podporu mobilních zařízení takže si můžete stránky prohlédnout jak na tabletu tak na mobilním telefonu se zachováním přehlednosti a optimalizovaného zobrazení. Jelikož si uvědomujeme, že čas jsou peníze tak by se nové stránky měli načítat rychleji. Testujte, zkoušejte a nezpomeňte se s námi podělit o Vaše poznatky a připomínky

Kategorie produktů