O společnosti

Naše společnost je známá pod názvem AUTOTECH Chotěboř a na českém trhu působí od roku 1994. Během roku 2000 jsme zahájili činnost firmou AUTOTECH-VT, s.r.o. Zpočátku hlavní podíl v obratu tvořila obchodní činnost. Nespokojili jsme se však pouze s prodejní činností a od r. 1996 se zabýváme vlastní výrobou zařízení pro autoservisy.

Vyrábíme jámové zvedáky (ruční hydraulické, elektrohydraulické, pneumaticko-hydraulické, pneumatické), hydraulické lisy (ruční, elektrohydraulické), hydraulické lisy pro vylisování svislých čepů nákladních automobilů a autobusů, přizvedávání ke čtyřsloupovým zvedákům (ruční, pneumaticko-hydraulické), jednosloupové zvedáky (mobilní, stabilní), dvousloupové zvedáky, hydraulické nůžkové zvedáky (mobilní, stabilní vhodné pro karosárny, lakovny, pneuservisy), rovnací stolice, profesionální pracovní stoly, portálové jeřáby atd.

Zabýváme se kompletním vybavením značkových (FORD, FIAT, ŠKODA Mladá Boleslav, PEUGEOT, IVECO, SCANIA atd...) i neznačkových autoservisů, výrobou, prodejem, servisem i leasingem zařízení garážové a servisní techniky, vybavujeme kompletní technologií stanice technických kontrol v celé ČR. Úspěšně se účastníme také výběrových řízení.

Naše výrobky jsou navrženy, zkonstruovány a vyrobeny v souladu podle zákona 22/1997 Sb. a podle nařízení vlády č. 176/2008Sb. a s evropskými směrnicemi 2006/42/ES ze dne 17. května 2006 o strojních zařízeních a o změně směrnice 95/16/ES. Výrobky jsou schválené Strojírenským zkušebním ústavem Jablonec nad Nisou nebo TÜV SÜD Czech s.r.o.

Výhradním zastoupením v prodeji našeho zařízení pro Rusko disponuje společnost TehServisSnab s.r.o.

Эксклюзивным представительством для продажи нашего оборудования в Российской Федерации является компания ТехСервисСнаб О.О.О.

Politika organizace

Kategorie produktů